• "Namejs 2023" aktīvā fāze

  Otrdien, 19. septembrī, pie Augšdaugavas novada Silenes tika novērota militārās tehnikas pārvietošanās. Aizsardzības ministrijas informācija liecina, ka no 5. septembra līdz 2. oktobrim Nacionālie bruņotie spēki (NBS) organizēs visaptverošas valsts aizsardzības mācības “Namejs 2023”, savukārt no 17. septembra mācības ir aktīvā fāzē.

  Lasīt
 • Sadarbojoties var paveikt daudz vairāk!

  Cik bieži mēs sakām pateicības vārdus? Vai mēs tos dzirdam no citiem? Bet tas ir ļoti svarīgi, ja tiek novērtēts jūsu darbs un dāsnums. Tieši tāpēc pagājušajā piektdienā Krāslavas novada Centrālās bibliotēkas pagalmā notika jau par tradīciju kļuvušais pateicības pasākums.

  Lasīt
 • Atvadas no vasaras “Mežābeļu” dravā

  Šajās dienās Latgales biškopji apkopo aizvadītās vasaras rezultātus - novērtē šosezon saražotā medus sortimentu, daudzumu un kvalitāti. Daudzi rīko atsevišķus svētkus – vasaru pavada draugu kompānijā, aicinot izvērtēt cilvēku un kukaiņu kopdarba rezultātu.

  Lasīt
 • Krāslavas Poļu skola turpina strādāt

  Krāslavas grāfu Plāteru vārdā nosauktā Poļu skola sāka aktīvu darbu jau 2023. gada 16. augustā. Ar Polijas sniegto atbalstu un finansiālu ieguldījumu skolā tika realizēts divu nedēļu brīvprātīgais projekts “Fundacja Pomoc Polakom Na Wschodzie /im. Jana Olszewskiego”. Projektā, kura tēma bija “Ceļojums pa Latgali”, piedalījās vairāk nekā 20 skolēni no 1. līdz 7. klasei.

  Lasīt
 • Mācību gads sākās ar forumu

  “Varavīksnes” skolas vidusskolēni 5. un 6. septembrī devās uz Kaplavu, kur šogad notika kārtējais vidusskolēnu forums “Nāc! Būsim kopā!”. Projekts, ko 11. klase gatavoja kopā ar klases audzinātāju Valentīnu Purpišu, piedaloties tradicionālajā jauniešu iniciatīvu projektu konkursā, ko atbalsta Krāslavas novada pašvaldība, bija vērsts uz vidusskolēnu saliedēšanu, motivācijas radīšanu mācībām un prasmju attīstību darbam komandā. Šī nav pirmā reize, kad Kaplavas pagasta Tautas namā notiek skolas forums, par ko īpašs paldies pagasta pārvaldes darbiniekiem un personīgi Tautas nama vadītājai Allai Ruseckai!

  Lasīt