• Dziesmu kamols 2024

  Mātes dienā Krāslavas kultūras namā izskanēja koncerts “Dziesmu kamols”. Šajā koncertā savas skaistākās dziesmas ritināja Krāslavas novada skolu radošie kolektīvi no Krāslavas ģimnāzijas, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Dagdas vidusskolas, Ezernieku pamatskolas un Krāslavas grāfu Plāteru v.n. poļu pamatskolas.

  Lasīt
 • Jāatrod atslēga katrai sirsniņai

  Mūsu dzīvē ir kāds īpašs cilvēks - māte. Īsais un vienkāršais vārds sastāv tikai no četriem burtiem, bet ietver sevī tik daudz emociju - mīlestību, sirsnību, siltumu un maigumu. Bet ir bērni, kuriem vārds māte saistās nevis ar dzīvības devēju, bet gan sievieti, kura viņus pieņēmusi un audzinājusi. Tās ir audžuģimeņu mammas. Ar vienu no šādām māmiņām es satikos Mātes dienā.

  Lasīt
 • Svētku diena galvaspilsētā

  Valsts svētku diena iepriecināja ne tikai ar laika apstākļiem, bet arī ar plašu programmu. Krāslavā notika gan masu skrējiens, gan koncerts centrālajā laukumā, bet vakarā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespēja pulcēties Mazajā Tirgus ielā, klausīties koncertu un piedalīties dažādās meistarklasēs. Taču es savu dienu pavadīju tālu prom no dzimtās pilsētas, bet ne mazāk interesanti.

  Lasīt
 • “Ceļa maize” jeb “pirms tālā ceļa”...

  Neatvairāmi drīz tuvojas 12. klases eksāmeni. Un pēc tam noteikti būs priecīgs izlaidums un... jauna dzīve. Kāda tā būs, to vēl neviens nezina. Bet gandrīz visi ir pārliecināti, ka tā nebūs šeit, ne savā dzimtajā novadā vai pilsētā. Kurš gan var noliegt, ka vairākums jauniešu, kuri beidz vidusskolu, savu dzimto pilsētu neuzskata par laimīgas un pārtikušas dzīves vietu. Skolotāju ieteikumi jau sen vairs nav autoritatīvi un pārliecinoši, un arvien vairāk kļūst to cilvēku, kuri mūs pārliecina, ka laime atrodama tikai tālās zemēs...

  Lasīt
 • “Kāds podiņš, tāds vāciņš”

  27. aprīlī Krāslavas kultūras namā notika Latgales amatierteātru saiets. Programmā tika izsludināti pieci kolektīvi: “Apinis” no Rēzeknes novada Gaigalavas, “Teicis” no Varakļānu novada Murmastienes, “Eu!” no Preiļu novada Smelteriem, Augšdaugavas novada Dvietes “Nebēdnieki” un “Nu kū, laižam!” no Krāslavas novada Šķeltovas. Krāslavas amatierteātra “Smalkais stils” aktieri nodrošināja darbības nepārtrauktību, iepazīstinot ar viesu kolektīviem.

  Lasīt
 • Iedvesmojošs gardēžu produkcijas degustāciju vakars

  25. aprīļa vakarā Krāslavas novada mājražotāji, viesu namu un ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji un citi interesenti tikās koncept- kafejnīcā “Fon Bubert”, lai iepazītos ar novadniekiem, kas sapni par Latgalei mazāk tradicionāla produkta ražošanu īstenojuši kā īstu veiksmes stāstu.

  Lasīt
 • Uzvaras veltu Krāslavas novadam...

  Redakcijā viesi vienmēr ir laipni gaidīti. Tā kādu dienu mūsu redakcijā iegriezās Viktors Ļebedevs, lai padalītos ar saviem sasniegumiem. To ar prieku pavēstīsim arī mūsu laikraksta lasītājiem.

  Lasīt
 • Krāslavā atvērts multifunkcionāls fizioterapijas kabinets

  Krāslavā poliklīnikas pirmajā stāvā tika atvērts privātprakses fizioterapijas kabinets “Fizio&Kinezio”. Idejas iniciatore ir Natālija Silineviča, kuru labi pazīst Dagdas apkaimes iedzīvotāji, jo pati Natālija nāk no Dagdas puses un tur arī strādājusi. Šis raksts ir par to, ko piedāvā fizioterapeits, kam tas ir ieteicams un ko sagaidīt no apmeklējuma.

  Lasīt