• Svētceļojums uz Aglonu 2017: noslēgums

  15. augustā Aglonā bija ļoti daudz ļaužu. Nācās pacensties, lai atrastu kādu no Krāslavas svētceļnieku grupas. Ieva Jokste un Inese Karpoviča ar prieku piekrita atbildēt uz dažiem jautājumiem, dalīties iespaidos.

  Lasīt
 • Starptautiskais konkurss “Zaļā klase”

  Bija gan saule, gan lietus, gan jūras spirdzinošais vējš, gan prieks par to, ka mēs - Krāslavas pamatskolas komanda: Eva Vecele, Samanta Prikšāne, Laura Mihejeva, Laura Ose, Alīna Valtere, Raivis Vēvers, Raivis Markevičs, Aigars Staņēvičs, Rolands Tribiss, Arnolds Rimicāns - esam atkal šeit – Abragciemā, kur notika 10. starptautiskais A/S “Latvijas finieris” organizētais konkursa “Zaļā klase” fināls.

  Lasīt
 • Zemnieku sāpes un sirdēsti

  Vēsā un ekstremāli lietainā vasara ļoti sarežģīja lopkopju dzīvi. Pirmo reizi pēdējo gadu laikā lielās un mazās saimniecībās barības sagatavošana turpinās vēl augustā.

  Lasīt
 • “Zavaļinka” Nr. 7: programmā tikai zvaigznes!

  Viens no mūsu reģiona interesantākajiem tradicionālajiem pasākumiem – “Zavaļinka” Svariņos. Pirmo reizi 12. augustā apmeklēdams pēc skaita septītos svētkus, patiesi to varu apstiprināt. Vēlreiz pārliecinājos, ka mūsu novadā dzīvojam līdzās neparasti talantīgiem un pozitīviem cilvēkiem, taču par visu pēc kārtas…

  Lasīt
 • Saimnieces priecīgi cienā ar dažādiem ievārījumiem…

  No visiem Krāslavas novada pagastiem Indra saglabā līderpozīcijas radošu nodomu īstenošanā kultūras pasākumu jomā. Projekti, festivāli, svētki… Augusts – ziemas krājumu sagatavošanas laiks, un, iespējams, tāpēc pirms četrpadsmit gadiem šeit dzima galveno vasaras svētku tradīcija – Ievārījuma diena. Ar obligātu stādu dēstīšanu kopīgā dārzā, kas, bez šaubām, apvieno rožu un mūzu stacijā dzīvojošo dažādu tautību cilvēkus. Brīnišķīgi atceros, kā pagājušajā gadā Gagarina ielas iemītnieki demonstrēja kosmisku vērienu. Arī šogad Blaževiča un Jaunciema ielas iedzīvotāji spēja noturēt uzlikto latiņu kulinārās mākslas demonstrēšanā. Bet Indras viesmīlība un nesavtība – nemainīgs lielums. Šeit pastāvīgi satieku atpūtnieku ģimenes no Krāslavas un Daugavpils, bet dziedoši dejojošie kolektīvi labprāt brauc šurp no trim “Ezerzemi” lasošajiem novadiem.

  Lasīt
 • Jaunieši atrod savu aicinājumu Aglonā

  Būt aktīvam, zinošam, prasmīgam un noderīgam. Iekļauties sabiedrībā, būt par tās pilnvērtīgu locekli. Tas nebūt nav tik viegli. Dažkārt pietrūkst motivācijas, citkārt – zināšanu, bet ļoti bieži – vienkārši nav atbalsta un padomdevēja. Lai sekmētu jauniešu iekļaušanos sabiedriskajā dzīvē un darba tirgū, mudinātu viņus kļūt aktīvākiem, Aglonas novada dome iesaistījusies jauniešus projektā “PROTI un DARI!” (Nr.8.3.3.0/15/I/001), kurā jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem var saņemt zinošu speciālistu padomus, apgūt iemaņas un saņemt vērtīgas konsultācijas.

  Lasīt
 • Vasarai aizejot, nenoskumt!

  Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka ar skolu saistītie cilvēki vasaru gaida visu mācību gadu, bet paskrien tā vēja spārniem, un mūsos arvien biežāk iemājo sajūtas par atkalredzēšanās prieku septembrī.

  Lasīt
 • 18. augusts - Maksa Faktora (Maksimiliāna Faktoroviča) dzimšanas diena

  Visas neparastās, īpaši apdāvināto un uzņēmīgo cilvēku biogrāfijas sākas vienādi: piedzima mazā pilsētiņā, nokļuva lielā pilsētā, piedāvāja pircējiem to, ko pirms viņa neviens netika piedāvājis. Nokļuva vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā. Apmēram tā varēja izskatīties cilvēka, kura vārds ir zināms visas pasaules sievietēm, dzīvesstāsts. “MAX FACTOR” kosmētika jau vairāk nekā simt gadu ir kvalitatīvs un populārs ikvienas dāmas ārienes sakopšanas līdzeklis atbilstoši Holivudas skaistumkopšanas kanoniem.

  Lasīt

Dienas foto

Kalendārs


P
O
T
C
P
P
Sv

Projekti

Konkursi

Vārda dienas

 • Agris, Agrita

Partneri

 • Latvijas Reitingi