• Trešā diena - sešpadsmitā Līgo regate

  Katrai pašvaldībai ir sava gadu gaitā izveidojusies Jāņu dienas pasākumu rīkošanas tradīcija. Aglonā jau sešpadsmito reizi notika Līgo regate, kurp laipni aicināja arī laikrakstu “Ezerzeme”. Paldies par auglīgās sadarbības gadiem un uzaicinājumu!

  Lasīt
 • Mantojumā – radošuma prieks, divi sižeti

  Radošuma prieks... Nepietiek pašam atvērt durvis uz noslēpumu pilno skaistuma pasauli, daudz svarīgāk ir aizraut citus. Tāpēc mākslinieki, rokdarbnieces, amatnieki, sasnieguši skatāmus rezultātus un atraduši savu radošo stilu, cenšas noskaidrot skatītāju viedokli. Tā dzimst izstādes, biežāk personiskās.

  Lasīt
 • Tā vēl nav bijis!

  Iedzīvotāju skaita ziņā Rēzekne un Krāslava ir nesalīdzināmas vērtības, kas nu nekādi neattiecas uz sportiskās meistarības līmeni. Tas pārliecinoši apstiprinājās pagājušajā piektdienā, kad mūsu junioru komanda mājas spēlē pieveica FK “Rēzekne” vienību.

  Lasīt
 • Alus: senākais ēdiens un Ozīrisa dzēriens

  Ja kāds domā, ka cilvēki sāka audzēt graudaugus, lai varētu cept maizi, tas ļoti maldās. Praktiski ir pierādīts, ka graudaugus sāka audzēt, lai pagatavotu alu, bez kā cilvēce vienkārši nebūtu izdzīvojusi. Tā lūk tas ir. Tiesa, alus ļoti atšķīrās no tā, kas mums ir šodien. Bet tās ir detaļas.

  Lasīt
 • Ose 17.06.22

  Marijas ceriņu dārzs

  Mūsu klusajā Krāslaviņā ir cilvēki, ar kuriem satikšanās ir prieks un saruna - kā balzams dvēselei. Tāda ir arī Marija Ose, ar kuru sadarbojamies jau vairāk nekā desmit gadus. Uz mūžu atmiņā palikuši Marijas iecerētie un īstenotie pasākumi. Toreiz Krāslavas rajona galvenā speciāliste pirmrindas pieredzes jautājumos bija sava darba uzdevumu augstumos.

  Lasīt