• “Poseidona” stundas

  Ar klubu “Poseidons” mums ir sena, draudzīga saikne. To apliecina agrāk publicētās fotoreportāžas no pavasara talkām Persteņa un Zirga ezeros, no populārajām starptautiskajām zemūdens mednieku sacensībām.

  Lasīt
 • Krāslavas novadā tiks īstenots 21 “Iedzīvotāji veido savu vidi” projekts

  Tradicionālajam Krāslavas novada pašvaldības mazo projektu konkursam “Iedzīvotāji veido savu vidi” noteiktajā termiņā ir iesniegtas 22 projektu idejas, tai skaitā 15 projekti no Krāslavas, pa 2 projektiem no Izvaltas un Indras, un pa projektam no Skaistas, Piedrujas un Robežniekiem. Vairākums ideju ir saistītas ar rotaļu laukumu labiekārtošanu, ir arī vairāki projekti par baznīcu, kapu, dabas taku un daudzstāvu māju pagalmu teritoriju sakārtošanu un apzaļumošanu.

  Lasīt
 • Brauciet ciemos uz Krāslavas pili!

  Arī Krāslavas muiža, ko krāslavieši ierastāk dēvē par Krāslavas pils kompleksu, kopā ar vēl 68 kultūrvēsturiskajiem objektiem piedalās akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas!”, ko organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija un kas tiks uzsākta 1.maijā un ilgs līdz 28. oktobrim.

  Lasīt
 • “Varavīksnes” skolas talantu šovs

  Tradicionālais pasākums, kas ikvienam gribētājam dod iespēju parādīt savus talantus, “Varavīksnes” skolā aizritēja 27. un 28. aprīlī. 38 drosmīgi 1.-8. klašu pārstāvji žūrijas vērtējumam piedāvāja prezentācijas, kurās stāstīts par viņu vaļaspriekiem, talantiem, spējām.

  Lasīt
 • Kur kokos aug pērlītes?

  Lauku bibliotēkas ir kā glābšanas saliņas no vientulības. Pirmkārt, cilvēki, noguruši no plazmas ekrānu un datoru monitoru raidītajām melu straumēm, kas izrāda vardarbīgas ainas mākslas filmās, kā arī vīlušies šaubīgajās Eiropas vērtībās, arvien vairāk pievēršas grāmatām. Zināšanu avots ar daudzu gadsimtu vēsturi arī pašlaik sniedz atbildes uz visiem jautājumiem, tai skaitā uz pašiem aktuālākajiem. Otrkārt, pagasta bibliotēkas kļuva par tikšanās un pasēdēšanas vietu, kur rodas un tiek īstenotas radošas idejas. Nemaz nešaubos, ka šajās mājīgajās sienās iedegas vēlmju dzirksteles mainīt ciemata dzīvi uz labāko pusi, kas arī palīdzēja parastajam ciematam iegūt kultūras centra statusu.

  Lasīt
 • Meitene no kosmiskās fotogrāfijas

  Mīlu savu nemierīgo profesiju – par ciešu saikni ar lasītājiem. Katru dienu nākas atbildēt uz jautājumiem, pieņemt priekšlikumus, gadās asi dialogi. Rezultātā draugu ir simts reizes vairāk nekā “labvēļu” un bailīgo anonīmu. Slēpties aiz izdomātiem vārdiem nav “Ezerzemes” tradīcijās, kura Atmodas sākumā iekaroja neatkarīgas avīzes nosaukumu. Bīstamā cīņā! Ar lielu pārsteigumu tagad vērojam “bēdu” vadītāju darbību, kuri neslēpa savus nodomus iznīcināt neatkarīgo presi.

  Lasīt
 • Svētku piedāvājums

  Latgale ir strādīgu, savu marku attīstošu cilvēku novads. Mazais bizness turpina izmisīgo cīņu par izdzīvošanu, tā sekas - piedāvāto pakalpojumu un preču klāsta paplašināšana.

  Lasīt
 • Volejbola sacensības Krāslavā

  29. un 30. aprīlī Krāslavas “Varavīksnes” vidusskolas sporta zalē tradicionāli norisinājās Krāslavas “Pavasara volejbola sacensības” vīriešu un sieviešu komandām. Starp vīriešiem, 7 komandu konkurencē, 4. vietā ierindojās KVĢ 12. klašu izlase, 3.vietu ieguva Krāslavas kungu komanda. Par uzvarētāju kausu finālā cīnījās Dagdas un KVĢ absolventu komandas un pavasara turnīra čempiona titulu ieguva KVĢ absolventu komanda. Gribam atzīmēt Devida Žolneroviča profesionālo spēli, kurš pārstāvēja KVĢ absolventu komandu, kā arī šobrīd spēlē Baltijas Nacionālajā Līgā.

  Lasīt

Dienas foto

Kalendārs


P
O
T
C
P
P
Sv

Latgale - Rīga - Latgale

Konkursi

Vārda dienas

 • Eduards, Edvards, Varis

Partneri

 • Latvijas Reitingi