• LM izsludina konkursu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2016”

  Labklājības ministrija (LM) no 30. decembra līdz 5. februārim izsludina konkursu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2016.”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

  Lasīt
 • VARAM

  Latgales uzņēmējiem pieejami nodokļu atvieglojumi

  Sākot ar 2017. gada 2. janvāri uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā, var pieteikties uz nodokļu atlaidēm Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ). Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas, 2016. gada laikā notika intensīvs darbs par papildu atbalsta instrumenta izveidi Latgalē, kas ļautu šim kultūrvēsturiskajam novadam attīstīties līdzvērtīgi citiem Latvijas reģioniem.

  Lasīt
 • Runā Eiropas Parlamenta deputāti

  Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, atbild arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību. Sākumā – neliela atkāpe. Vēlos pastāstīt par vidi un atmosfēru, kādā notika saruna. Atšķirībā no intervijām ar Eiroparlamenta deputātiem, ar kuriem sarunājāmies preses kafejnīcā, uz interviju ar Valdi Dombrovski reģionālo mediju pārstāvji no Latvijas tika aicināti atsevišķā sarunu telpā.

  Lasīt
 • Krāslavas Dzimtsarakstu nodaļas statistika par 2016. gadu

  Dzimšana 2016. gadā 2016. gadā Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 101 jaundzimušais: 54 meitenes un 47 zēni. Visvairāk jaundzimušo reģistrēts janvārī – 11, februārī – 11, aprīlī – 11 un septembrī – 11. Vismazāk jaundzimušo reģistrēts oktobrī - 5. Laulībā dzimuši 53 bērni. Atzīta paternitāte 42 jaundzimušajiem. Nav ieraksta dokumentos par bērna tēvu 6 bērniem.

  Lasīt
 • Rokdarbi_Dagda

  Ziemassvētku noskaņas Dagdā

  Gatavojoties svētkiem, katrs no mums cenšas atrasts kādu oriģinālu dāvanu saviem mīļajiem. Mūsdienās nevienu nepārsteigsi ar Ķīnā ražotajām precēm, tāpēc pieaug vietējo meistaru popularitāte.

  Lasīt
 • Skandalozais Dagdas apkures katls sācis lūst

  Vairākkārt esam vērsušies pie Dagdas novada domes izpilddirektora un iepirkumu komisijas vadītāja Ivara Pauliņa ar jautājumu par katlu māju Mičurina ielā 12 a. Kopš maija tiek solīts, ka ne ilgāk kā divu nedēļu laikā katls tiks nodots ekspluatācijā. 2017. gada maijs nav aiz kalniem, un tā vien šķiet, ka šis process ievilksies līdz nākamā gada maijam. Oktobrī, sēžu laikā, deputātiem tika solīts, ka ne vēlāk kā pēc divām nedēļām visi atzinumi par katlu māju tiks saņemti, arī atzinums no ugunsdzēsējiem un ekspertīzes akts, un katlu māja oficiāli tiks nodota ekspluatācijā.

  Lasīt
 • Gripa

  Vai Latvija spēs ierobežot gripu un mātes un bērna mirstību!?

  Lai arī gripa katru gadu kļūst par vairāku hronisku slimnieku, bērnu un pat grūtnieču nāves cēloni, Latvijā vēl aizvien nepamatoti zems ir cilvēku vakcinēšanās paradums, ko mediķi uzskata par visefektīvāko šī mūžam mainīgā un viltīgā vīrusa ierobežošanā. Salīdzinot ar Rietumvalstu pieredzi, Latvijā pastāv viena no nepiedodami greizām sakarībām starp zemāko pret gripas vakcinēšanās tradīciju un iedzīvotāju saslimšanu/mirstību ar slimību, ko varam ierobežot!

  Lasīt

Dienas foto

Kalendārs


P
O
T
C
P
P
Sv

Latgale - Rīga - Latgale

Konkursi

Vārda dienas

 • Agne, Agnese, Agnija

Partneri

 • Latvijas Reitingi