• Kurš kuram ir psihologs?

  8. jūnijā, Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā viesojās mūsu novadniece, praktizējošā psiholoģe, grāmatas “Kurš kuram ir psihologs” (“И кто кому психолог?”) autore Irina Japiņa.

  Lasīt
 • Unikāls veselības atjaunošanas projekts Latgalē

  Krāslavas novada sabiedriskā organizācija “Cilvēka attīstības centrs” 2016. gadā organizēja un īstenoja pirmo, unikālu savā formātā, vasaras nometni pieaugušajiem NūJoMe™: Nūjošana + Joga + Meditācija. Tajā piedalījās vairāk nekā 50 cilvēki no visas Latvijas.

  Lasīt
 • Paldies vēlētājiem par uzticības kredītu

  Šī gada dabas apstākļi, vēlīnais pavasaris un ceriņu ziedēšana kopā ar pīpenēm mums liek aizdomāties par globālām lietām. Tāpat kā šī gada pašvaldību vēlēšanu rezultāti un aizkulises, cenšoties izveidot koalīciju.

  Lasīt
 • Koru mākslas pasaulē

  ​Zēnu koris “Bundzinieki” – unikāla parādība un spilgts Krāslavas pamatskolas un “Varavīksnes” vidusskolas radošās sadarbības piemērs.

  Lasīt
 • Glokalizācija, Koplinga ģimene un Terēzes cepumi

  Satikties ar Danu Lahtionovu vienmēr ir interesanti. Arī šoreiz, kad Dana, atgriezusies no pieredzes apmaiņas brauciena, aicināja uz neformālu tikšanos Krāslavas rajona partnerībā, nojautu, ka, neskatoties uz sarežģītajiem terminiem, pasākums būs aizraujošs.

  Lasīt
 • 13. jūnijā Pāvo Nurmi dzimšanas diena (Ir iemesls!)

  Mēs visi vairāk vai mazāk esam stereotipu gūstā. Tie izriet no cilvēku senākajām bailēm – ksenofobijas. Viss svešais, tālais, nezināmais mums šķiet bīstams. Taču, ja akmens laikmetā šīs sajūtas pirmatnējos cilvēkus sargāja no daudzām briesmām, tad šodien tās ir aprobežotības un šaura redzesloka pazīmes… Var pajautāt jebkuram cilvēkam uz ielas, ar ko somi atšķiras no citām Eiropas tautām, un katrs pateiks, ka tas ir lēnīgums, nesteidzīgums un nosvērtība. Grūti pateikt, kāpēc tieši par somiem ir radies tāds priekšstats. Zinādami visus šos stereotipus, Somijas iedzīvotāji jau vairākus gadu simtus pastāvīgi tos atspēko. Bet kā var sagraut pārliecību, kas bija veidojusies tūkstošiem gadu? Tātad…

  Lasīt

Dienas foto

Kalendārs


P
O
T
C
P
P
Sv

Latgale - Rīga - Latgale

Konkursi

Vārda dienas

 • Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Partneri

 • Latvijas Reitingi