Skaļās lasīšanas sacensībā Rīgā startēs Paula Plivča

img

7. martā Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā (KNCB) notika Nacionālā Skaļās lasīšanas reģionālā sacensība, kurā piedalījās divpadsmit lasītāji no septiņām Dagdas un Krāslavas novada skolām.

Par Nacionālās Skaļās lasīšanas reģionālo čempioni kļuva Dagdas vidusskolas 5. klases skolniece Paula Plivča, kura pārstāvēs Dagdas novadu un Krāslavas novada Centrālo bibliotēku valsts finālā maijā Nacionālās Skaļās lasīšanās sacensībā Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Krāslavas NCB direktore Valentīna Magidas pasākumā pateicās visiem sacensības dalībniekiem par Skaļās lasīšanas popularizēšanu un skolotājām Lidijai Kartenko, Lāsmai Dzirkalei, Ligijai Mačuļskai, Ērikai Zariņai, Vijai Sjadro, Valentīnai Purpišai, Valentīnai Dzalbei, Ingrīdai Barševskai, Intai Japiņai par sekmīgu skolēnu iesaistīšanu Skaļās lasīšanas sacensībā.

Tiesneši Jāzeps Dobkevičs un Eduards Danovskis izvērtēja lasīšanas sacensības līmeni, visumā atzīstot to par labu, un novēlēja panākumus Skaļās lasīšanās sacensībā finālā.

Attēlā Nacionālās skaļas lasīšanas reģionālās sacensības uzvarētāji:

Čempione - Dagdas vidusskolas skolniece Paula Plivča

I vieta - Krāslavas pamatskolas skolēns Emīls Grišāns

II vieta - Krāslavas pamatskolas skolēns Dairis Gasperovičs

III vieta - Izvaltas pamatskolas skolniece Jūlija Batarāga

 

Viktorija Urbanoviča, KNCB bērnu literatūras nodaļas vadītāja