Sportot prieks - 3

  • Sports
  • 09.11.2018 16:07
  • 185 skatījumi
img

No 22.10.2018.-26.10.2018. Krāslavas Sporta skolā un pilsētas stadionā notika nometne “Sportot prieks – 3” Krāslavas novada bērniem skolas vecumā Krāslavas novada domes īstenotā ESF projekta Nr.9.2.4.2./16/I/097 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros.

          Nometnes diena trīsdesmit diviem dalībniekiem sākās ap plkst.10.00 ar 1,5 līdz 2 stundu garu treniņu, kam sekoja pusdienas kafejnīcā “Mārīte”.

Pēc pusdienām, lekcijās un nodarbībās bērni guva jaunas zināšanas un prasmes, bet tie, kas apmeklēja šo nometni jau pagājušās reizes, atkārtoja jau zināmas lietas, kā arī ieguva jaunas iemaņas un atziņas, jo lektori, kā ierasts, bija padomājuši arī par jaunām tēmām. Veselīga ēdiena pagatavošanas darbnīcā nodarbību vadīja Iveta Balule.

Sportistiem, bez fiziskās, tehniskās un taktiskās sagatavotības, ļoti liela loma ir psiholoģiskajai sagatavotībai. Par to, lai sacensībās un ikdienā psiholoģiskā sagatavotība nometnes dalībniekiem būtu līmenī, rūpējās Inta Gribule.

Interaktīvi informatīvu lekciju par pirmo medicīnisko palīdzību, par veselīgu dzīvesveidu un medicīnas jautājumiem sporta un ikdienas dzīvē vadīja sporta skolas medicīnas māsa Irēna Evarte, bet par uztura nozīmi sportā stāstīja Edgars Gribs.

 Nometnes laikā notika tikšanās ar Krāslavas un Pasaules vieglatlētikas zvaigzni: Eiropas čempionu un rekordistu šķēpa mešanā – Dmitriju Silovu.

Šīs nometnes laikā, 2009.-2008. gadā dzimušie piedalījās arī Baltais kauss sacensībās, kurās četrās spēlēs tika izcīnītas trīs uzvaras.

Nometni organizēja biedrība “Basketbola klubs Krāslava”. Paldies sadarbības partneriem: Krāslavas novada domei, Krāslavas Valsts ģimnāzijai, SIA Lekon un Krāslavas Sporta skolai.

                             

BK Krāslava valdes priekšsēdētājs Raitis Timma