• Sports
  • 20.05.2022 10:21
  • 555 skatījumi
img

Turpinās Latvijas jaunatnes futbola čempionāts, kurā Meistarības A grupā startēja arī mūsu futbola klubs “Krāslava”. Pirms tam divas tikšanās reizes ar neizšķirtu - Valmierā un Rīgā ("Futbola parks"), bet Tukumā neveiksmīgs zaudējums ar 0:2.

Pagājušajā otrdienā trenera Vadima Atamaņukova audzēkņi savā laukumā uzņēma spēcīgo lielpilsētas komandu FK “Academ” un izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru. Tā bija grūta spēle: stipras vēja brāzmas, brīžiem ar lietu. Jau no pirmajām minūtēm mūsējiem izdevās uzspiest pretiniekiem uzbrukuma stilu, kā rezultātā - ļoti svarīgi vārti desmitajā minūtē. Otrajā puslaikā viesi pārtvēra iniciatīvu, taču jaunie krāslavieši ar spēcīgu līdzjutēju atbalstu aizsardzībā nepieļāva nevienu kļūdu. Tajā pašā laikā palaida garām pāris acīmredzamas iespējas uzlabot rezultātu.

Ilgi gaidītā sporta sezona solās būt ļoti interesanta. Ar nepacietību gaidām vīriešu komandas “FK Krāslava" pirmo spēli ar sāncenšiem no Gulbenes 28. maijā, sekojiet sludinājumiem.