• Sports
  • 16.07.2021 10:58
  • 207 skatījumi
img

Pagājušā svētdiena Krāslavas futbola līdzjutējiem pārvērtās par dubultsvētkiem. Londonā - Eiropas čempionāta “Euro 2020” fināla spēle, bet mūsu pilsētā Futbola kluba “Krāslava” pirmā tikšanās ar Līvānu pilsētas komandu. Likās, ka ilgstošais jūlija karstums ar temperatūru virs trīsdesmit mazinās līdzjutēju aktivitāti, taču acīmredzot apnikušie kovid ierobežojumi pulcēja vēl nebijušu skaitu līdzjutēju. Bungas dārdēja, pīkstēja taurītes, un daudzie sajūsmas saucieni sasniedza pat pilsētas centru. Lai arī ne pēc Londonas mēroga, bet pēc vietējiem standartiem - maksimāla līdzjutēju aktivitāte.

Pirmais puslaiks bija kā tikšanās ar nezināmo, tāpēc abas komandas ar atjauninātiem sastāviem priekšroku deva aizsardzības taktikai. Un šeit izšķirošā loma bija līdzjutēju spēcīgajam atbalstam: pārtraukumā devāmies ar gūtiem vārtiem.Spēles otrajā pusē spēlējošā trenera Vadima Atamaņukova komanda, pārņēmusi uzbrukuma stilu, pilnībā nomāca pretinieku pretestību. Vārti lija kā no pārpilnības kausa, kā rezultātā mājas debija beidzās ar graujošu rezultātu 5: 0! Pateicamies mūsu teicami trenētajai komandai un apbrīnojamajam līdzjutēju atbalstam.