• Sports
  • 17.05.2019 13:19
  • 567 skatījumi
img

Ir sākusies futbola sezona, bet mūsu pilsētā pirmā spēle notika pagājušajā svētdienā. Laikapstākļi bija labvēlīgi, un Krāslavas līdzjutēji ieradās Varavīksnes vidusskolas stadionā ar bungām un
radziņiem

Latvijas 2. līgas (Austrumu zonas) čempionāts spēlējošā trenera Vadima Atamaņukova komandai sākās veiksmīgi. Ludzā FK “Krāslava” sakāva vietējo komandu ar rezultātu 11:0, bet Preiļos uzvara nāca ne bez pūlēm – 1:0. Spēle savā laukumā ar FK “Kalupe” komandu sākās veiksmīgi. Pirmajā puslaikā, pateicoties spēcīgam fanu atbalstam, mūsējie iesita trīs vārtus, un pārtraukumā sāncenši devās ar 3:1.
Šķita, ka spēles panākumi jau iepriekš paredzami, bet otro puslaiku Krāslavas viesi uzsāka tik “uzbrūkoši”, ka viņi ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet pat izgāja vadībā. Tas notika 71. minūtē. Tas prasīja neticamas pūles, lai pēc divpadsmit minūtēm izlīdzinātu rezultātu 4:4. Svarīgus vārtus iesita Deniss Komarovs. Spēle bija diezgan smaga: tiesneši vairākkārt rādīja dzeltenās kartītes, un, protams, Kalupes komandas spēlētāja izolēāšana palīdzēja mūsējiem pabeigt spēli ar neizšķirtu rezultātu. Pierādījās: pat ar pārsvara punktiem nedrīkst atslābt! Mūs, līdzjutējus, sagaida interesanta gan bērnu, gan pieaugušo komandu sezona. Sekojiet reklāmai, līdzjutēju atbalsts ir ļoti svarīgs! Nākamā spēle ar komandu
FK “Līvāni” notiks Krāslavā 25. maijā plkst. 16.30.