Iepriekšpieteikums: Jauns raidījumu cikls “Etnosi. Tolerance”.

Sākot ar piektdienu, 14. septembri, ik nedēļu plkst. 19 ēterā būs vērojams biedrības “Projekts Vizuālā Latvija” jauns kultūrizglītojošu raidījumu cikls “Etnosi. Tolerance”, kas veidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu.

Divpadsmit raidījumu ciklā stāstīts par cilvēka radošās izpausmes spēku un skaistumu, vitalitāti kā vērtību neatkarīgi no tautības, kā arī meklēta atbilde uz jautājumu: cik lielā mēra centieni saglabāt savu nacionālo identitāti ir vai nav pretrunā ar spēju būt brīvam un atvērtam citu kultūru nesējiem?

Filmēšanas grupa strādāja arī Krāslavas rajonā: 14. septembrī viens no raidījuma sižetiem būs veltīts krāslavietei Vandai Valentīnai Sosnovskai (Gžibovskai), bet 28. septembrī — Slostovkas vecticībnieku baznīcas saimniecei Manefai Polginai un pazīstamam Krāslavas makšķerniekam un dabas draugam Jānim Malinovskim. 7. raidījums būs veltīts arī Krāslavas nacionālo biedrību pārstāvjiem.
Raidījumu atkārtojumi trešdienās, plkst. 14.

Juris ROGA