Arī šogad jauniešu biedrība “Dagne” piedāvā Ziemassvētku izrādi pēc pasūtījuma, kas iepriecinās bērnus skolās, bērnudārzos un ģimenēs. Jaunieši piedāvā uzaicināt ciemos Ziemassvētku vecīti, kurš darbosies īsas lugas iestudējumā latviešu vai krievu valodā. Izrāde pēc pasūtījuma būs iespējama no 25. līdz 29. decembrim.
Ziemassvētku lugā ir iesaistīti faktiski visi Dagnes biedri, tās scenārija autore Laura Pauliņa nedaudz paver skatuves priekškaru: “Rūķi ir pazaudējuši Salaveča dāvanas, tālab bērniem jānāk palīgā, lai kopīgiem spēkiem nozaudētās dāvanas sameklētu.”
Salaveča un Sniegbaltītes kostīmu jauniešu biedrībai nodrošināja SIA “Brīvība”, tērpus rūķiem, zaķim un raganai, kura ir īstā vainīgā pie dāvanu nozušanas, jaunieši šuva paši.
Lugas pirmizrādes iecerētas Svariņu tautas namā, Asūnes un Andzeļu pamatskolā. Pasūtīt lugas izrādi var pa tālruni 29973451.
Juris ROGA

