Vienā jaungada dienā satiku Orlovu, Buko, Kavinsku, Badajevu, Osi, Suveizdu, Stivriņu.
Vārds pa vārdam, un mēs aizmirsām krīzi, nespēku un mazbērnu palaidnības. Šoreiz vienojamies par galveno: 2009. gadā vajag sapulcināt visus vadītājus un speciālistus, kuri ir strādājuši vai šodien strādā Krāslavas rajonā. Mēs zinām jauno novadu politiku, tādēļ rajonam bēres nerīkosim. Gribētos uzturēt vai arī atjaunot to draudzību un arodu brālību, kas radusies, ilgus gadus strādājot rajona pilsētās un ciemos. Mūsu priekšlikumu ar abām rokām atbalstīja Andris Badūns. Vadoties pēc loģikas likumiem, var saprast, ka tādi trumpja dūži kā Lukša un Stikuts arī nepaliks malā.
Aicinām visus: bijušos un esošos! Satiksimies 20. februārī plkst. 12.00 Krāslavas kultūras namā. Grozā jābūt visam priekš sevis.
Līdz 10. februārim zvaniet pa tālr. 29207322 un aplieciniet gatavību piedalīties.
Cienījamie pagastu vadītāji! Sapuriniet savus specus un atgādiniet viņiem vectēvu gudrību: kaimiņa šķūnī pat sava sieva kļūst iekārojamāka!
Ādolfs LOČMELIS