Krimināls, notikumi

Daugavpils iecirknis

Policija lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika 17. februārī ap plkst. 17.40 Daugavpilī, Ventspils un 18. novembra ielu krustojumā, kur notika automašīnu “BMW 728” un “Toyota Yaris” sadursme. Aculieciniekus lūdzam zvanīt pa tālruņiem: 654-03302, 654-28000, 110.

24. februārī Kriminālpolicijas biroja darbinieki profilaktiskā reida laikā kādā Daugavpils pilsētas mikrorajonā par narkotisko vielu glabāšanu un iespējamo nolūku tās realizēt aizturēja 1987. gadā dzimušu jaunu vīrieti. Kratīšanas laikā pie aizturētās personas apģērbā tika atrasti un izņemti trīs polietilēna maisiņi (10 grami) narkotisko vielu — metamfetamīna. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Rēzeknes iecirknis:

24. februārī ap plkst. 18.00 Rēzeknes novadā, Silmalas pagastā, autoceļā Malta-Jaunružina notika automašīnu “Audi” un “Mazda” sadursme. Negadījumā ar dažādām traumām slimnīcā tika nogādāta “Audi” vadītāja (1991. g.dz.) un “Mazda” pasažieris (1946.g.dz.). Automašīnas “Mazda” vadītājs diemžēl nomira notikuma vietā. Noskaidrots, ka “Mazdai” uzstādītie reģistrācijas numuri neatbilda dokumentos norādītajiem. Uzsākts kriminālprocess. Policija skaidro visus negadījuma apstākļus un iemeslus.

Ludzas iecirknis

24. februārī policijā vērsās kāda iedzīvotāja, kura konstatēja, ka pēdējo divu nedēļu laikā no viņai piederošās neapdzīvotas mājas Ludzā nozagts mobilais telefons un velosipēda rāmis. Veicot izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros 27.februā-rī policijas darbinieki noskaidroja un uz aizdomu pamata par zādzības izdarīšanu aizturēja 1965. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk bija tiesāts par analoģisku noziegumu izdarīšanu. Zagto velosipēda rāmi vīrietis jau bija paspējis nodot metāllūžņu uzpirkšanas punktā. Izmeklēšana turpinās.

25. februārī Ludzas novadā, Isnaudas pagastā, kāds saimnieks aizturēja zagli, kurš mēģināja nozagt dažādas mantas no viņa privātmājas.

Saimnieka prombūtnes laikā divi vīrieši, pielāgojot slēdzenes atslēgas, iekļuva viņa privātmājā. Pārnākot mājās, viens no zagļiem pārsteigts notikuma vietā, un saimniekam izdevās to aizturēt, sa-vukārt otrs līdzdalībnieks aizbēga. Aizturētais vīrietis (1973. g.dz.), agrāk policijas redzeslokā jau nonācis, savu vainu atzīst. Uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.
25. februārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā no kādas neapdzīvotas ēkas ir nozagtas mantas, bet daudzas citas mantas ir bojātas. Garnadžu guvums — apkures radiatori, elektroskaitītāji, elektrības vadi. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs tiek noskaidrots. Izmeklēšana turpinās.